Edycja kolekcjonerska

Zawartość edycji kolekcjonerskiej

Koszulka z logo i grafiką okładkową

Edycje limitowane (tak zwane kolekcjonerki) były do tej pory domeną gier komputerowych. Szczury Wrocławia to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie książek, która ukazała się również w bardzo bogatej edycji limitowanej, w tym wypadku o nakładzie 300 egzemplarzy (222 dla bohaterów książki, pozostałe 78 dla fanów).

Edycja limitowana (w wersji dla fanów) zawiera bogaty zestaw dodatków, w którego skład wchodzą:

- Szczury Wrocławia z osobistą dedykacją dla zamawiającego, wydane w twardej oprawie (hardcover!) – ta wersja książki jest dostępna wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej i nie trafi do księgarń!!!
- Kod uprawniający do bezpłatnego pobrania e-booka Szczurów Wrocławia.
- Koszulka z grafiką okładkową.
- Unikalny plan Wrocławia z 1963 roku w formacie 850X570 mm, na który naniesiono wszystkie ważne miejsca opisane w książce.
- Plakat z grafiką Roberta Rajszczaka, stworzoną specjalnie do edycji kolekcjonerskiej - także w formacie 850X570 mm.
- Specjalnie zaprojektowany box, w którym znajduje się cały zestaw – w podobnym była sprzedawana gra planszowa Metro 2033.
- Dodatkowo każdy z zamawiających otrzyma możliwość wystąpienia w planowanej kontynuacji Szczurów Wrocławia.

Każda z 222 osób, które zostały bohaterami Szczurów Wrocławia, otrzymała możliwość zakupu jeszcze bogatszej wersji limitowanej. W jej skład, oprócz wymienionych powyżej przedmiotów, wchodzą unikalne akty "zgonu" oraz koszulki wzbogacone o napis upamiętniający udział w tym projekcie.