Wydawnictwo Insignis

Wydawnictwo Insignis to uznana marka na rynku dobrej, ciekawej, ambitnej i gwarantującej znakomitą rozrywkę książki.

Nasze logo pojawia się na książkach, które nierzadko przez długie tygodnie okupują czołowe miejsca list bestsellerów największych polskich księgarni. Większość naszych książek gościła na słynnej liście TOP40 Empiku.

Jesteśmy wyłącznym polskim wydawcą książek Jeremy'ego Clarksona. Równolegle z rozrywkowym nurtem poświęconym temu legendarnemu już brytyjskiemu dziennikarzowi, z sukcesami rozwijamy naszą działalność wydawniczą w pasjonującej nas domenie popularnonaukowej – o wydanych przez nas pozycjach zawsze jest głośno w mediach i prasie.

W naszej wciąż poszerzanej ofercie znajdują się również pozycje fantastycznonaukowe, poradnikowe i beletrystyczne.

Jesteśmy także wyłącznym polskim wydawcą książek niezrównanego Jamiego Olivera. Swoje tytuły wydaje też u nas jeden z filarów legendarnej grupy Monty Pythona – Michael Palin. Na współpracę z nami postawił również Dmitry Glukhovsky, pisarz rosyjskiego młodego pokolenia, autor bestsellerowych powieści Metro 2033 oraz Metro 2034 i pomysłodawca projektu Uniwersum Metro 2033.

Wydawanie ciekawych, oryginalnych i różnorodnych książek to nasza pasja, a chęć oddania w ręce Czytelnika jak najlepszego produktu sprawia, że oddajemy się jej bez reszty.

Strona www

Profil na Facebooku

Profil na Twitterze